KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7404200

nr 740 4200

Sascha Bolin

(1889-1967), Sverige

Blandteknik, Sascha Bolin (1889-1967), signerad, -37, 36x50

Ernst, "Sascha", Bolin, född i Riga 1889, död 1967, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 februari 2012
kl 19:44:04

13/2 17:44:13 1      Vinnande bud

Sascha Bolin

Läs mer om Sascha Bolin